ייעוץ קריירה

בחירת מסלול קריירה, אינו עניין של מה בכך. לכן, עמותת קו משווה מספקת לכם שירותי ייעוץ קריירה, בכדי שתוכלו להבטיח את עתידכם במקצוע שבו אתם טובים בו ונהנים ממנו.

ייעוץ קריירה – כי המחר נקבע כבר היום

קביעת מסלול ההתקדמות המקצועי והקריירה העתידית עשויה להשפיע באורח משמעותי על אורח החיים, על איכות החיים והמיצוי שלהם. במגזר הערבי במיוחד קורה יותר מפעם אחת שאדם מוכשר ובעל יכולות פונה לכיוון שאיננו תואם את היכולות והנטיות שלו מסיבות אישיות או משפחתיות אבל בעיקר – משום שלא קיבל ייעוץ קריירה מתאים. עמותת קו משווה שמה לה למטרה לסייע לצעירים ערבים במתן עצה טובה, הכוונה מקצועית והתאמה של הקריירה לנטייה האישית מצד אחד ולדרישות השוק מצד שני.

ההתפתחויות בשוק העבודה

בעשורים האחרונים חווה העולם כולו ובכלל זה מדינת ישראל שינויים תפיסתיים ומבניים משמעותיים בשוק העבודה. מקצועות מסוימים נעלמו כליל או נמצאים בשלבי גסיסה אחרונים בעוד מקצועות חדשים תפסו בגאון את מקומם. השינוי העיקרי הוא עליית מקצועות ההייטק השונים על חשבון מקצועות לואו- טק. ענף הקונפקציה, למשל, עבר שינויים חדים שגרמו לרובם המכריע של המועסקים בו לאבד את מקום העבודה שלהם. ייעוץ קריירה איכותי ואמין מפנה את הצעירים הערביים למקצועות הנמצאים בתהליך צמיחה והעשויים לפרנס את המחזיקים בהם ואת בני משפחתם היטב.

ייעוץ קריירה – מתי זה מתחיל

עמותת קו משווה משתדלת לנווט את הדברים כך שהכוונת הנוער תתחיל כבר בגילאים צעירים. זאת משום שבסיס טכנולוגי הניתן כבר בתיכון מאפשר המשך לקראת תארים מתקדמים בענפי טכנולוגיה שונים, מחשבים, ביו טכנולוגיה וכיוצא באלה תחומים המצויים כיום בחזית הטכנולוגיה. הכוון תעסוקתי הכולל ייעוץ קריירה מקצועי ונכון מאפשר לצעירים ולצעירות הערביים אופק כלכלי איכותי ומייצר עבור ענפי ההייטק השונים כוח אדם איכותי הנדרש להם כאוויר לנשימה. הנתונים מלמדים כי בכל שנה הולך המחסור בכוח אדם איכותי ומחריף.

עמותת קו משווה נוסדה במטרה "לתווך" בין ענפים מקצועיים אלה, שמצד אחד מציעים תגמול כלכלי נאות ומצד שני סובלים ממחסור כרוני ומתמשך בכוח אדם מיומן ומקצועי לבין מגזר שלם שמסיבות רבות טרם מצא את מקומו וטרם השתלב בתחומי ההייטק השונים. יעוץ קריירה מפנה צעירים ערבים מוכשרים ובעלי יכולת לתחומים אלה כבר מגיל צעיר יחסית ומעניק להם קרש קפיצה לחיים עשירים ומלאים יותר

כתובתינו - בית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, ת.ד. 50176, תל אביב, 61501 טלפון - 03-7793133