שירותי השמה

לנו בקו משווה, חשוב לתת לקהל גולשינו שירותי השמה באיכות גבוהה. לכן, בנינו מודל עבודה בשיתוף פעולה עם חברות השמה מובילות בשוק.

מזה 7 שנים שקו משווה פועלת למען יצירת שוויון הזדמנויות בשוק העבודה והגדלה משמעותית של מספר האקדמאים הערבים המשולבים בעסקים בתפקידים ההולמים את כישוריהם.
מאחר ומטרתנו לפעול למען חברה שוויונית, שבה כל אחד זכאי להשתלב בתחום לימודיו בהתאם ליכולותיו וכישוריו, בנינו מודל עבודה חדש בשיתוף מספר חברות השמה מובילות.
להלן חברות ההשמה השותפות, ביכולתיכם לפנות אליהן באמצעות הקישורים המצורפים ולשלוח קורות חיים.

 

חבר הון אנושי - קו משווה

"חבר הון אנושי" מלווה את כלל ענפי המשק באיתור, גיוס, אבחון והשמה של מגוון תחומים בכל המקצועות ובכל הדרגים המקצועיים כולל: עו"ד, שיווק, תוכנה, חומרה, אדמניסטרציה, שירות מכירה ועוד.

יועצי/ת ההשמה שלנו מראיינים/ת פרונטלית את כלל המועמדים, ומבצעים/ת התאמה בין דרישות המועמד וכישוריו לדרישות המועברות על ידי הלקוח. לחבר הון אנושי מאגר מועמדים ארצי רחב מאוד.

צוות הגיוס של חבר הון אנושי פועל על פי יחידות התמחות על פי תחומים, על מנת להבטיח כי כל לקוח ומועמד יקבל התייחסות מקצועית ואיכותית בהתאם לתחום אליו שייך בין התחומים : משפטים, כלכלה, שיווק, מכירות , שירות לקוחות, משאבי אנוש, טכנולוגיות וכדומה.

 


מנפאוור - קו משווהManpower
 הינה החברה המובילה בפתרונות עבודה מתקדמים בתחום משאבי האנוש בארץ ובעולם.

מאז הוקמה השכילה Manpower לענות על צורך רחב של שוק העבודה ולשאת את דגל החדשנות, המקוריות והמובילות העסקית, והתאימה עצמה אל עולם הקריירה המשתנה ותפיסת התעסוקה המודרנית.

גודלה ועוצמתה של Manpower בעולם, מאפשרים לחברה לפעול לחדשנות, לפיתוח ולשכלול שיטות העבודה בתחומי התמחותה: השמה קבועה, תעסוקה גמישה, פתרונות עבודה מתקדמים בשיטת ה- Outsourcing וניהול פרויקטים.

 

ORS - קו משווה

קבוצת ORS נוסדה בשנת 1980 והיא בין החברות המובילות בארץ בתחומי המיון, הגיוס, ההשמה וההעסקה של עובדים קבועים וזמניים. החברה פועלת בקשת רחבה של מקצועות ומגזרים ובפריסה ארצית של 19 אזורי פעילות.
ORS מצטיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות ושירות ללא דופי. עם לקוחותיה נמנים: חברות תקשורת ושירותים, בנקים וחברות פיננסיות, חברות היי-טק וחברות מהמגזר התעשייתי, מוסדות ציבור, משרדי ממשלה ועוד.

ORS הרוח מאחורי המשאב האנושי…

אנו שואפים להיות הבחירה הראשונה של מחפשי העבודה בישראל ושל מעסיקים המחפשים פתרונות עסקיים לניהול הגיוס ומערך משאבי אנוש.

אנו פועלים מתוך אמונה כי פעילותנו מסייעת לצמצום היקף מחוסרי העבודה בישראל ועוזרת למספר אנשים גדול ככל האפשר למצות את ציפיותיהם במקום עבודה, התואם את כישוריהם.

אנו מחוייבים:
• להיות קשובים לצרכי העובדים ולשאיפותיהם
• לטפח ולעודד מצוינות בשירות ולספק את השירות הטוב, המהיר והאיכותי ביותר
• לבחון באופן מתמיד את איכות השירות ולשפר אותו
• להוביל את הרמה הגבוהה ביותר בכל אחד מתחומי התמחותנו

 

דנאל - קו משווה

דנאל הינה מהחברות הגדולות, הוותיקות והמובילות במתן שירותים בתחום משאבי אנוש ופועלת באמצעות 32 סניפים, המעניקים שירות בכל רחבי הארץ.
כחברה ציבורית הנסחרת בבורסה, אנחנו בדנאל מחויבים, יותר מכל, לשמור על ערכים של הוגנות ושקיפות. לכן, חשוב לנו שהעובדים שלנו ייהנו מהתנאים ומהשכר ההוגנים ביותר.
עובדה זו, הופכת את העובדים שלנו לעובדים מרוצים, שמגיעים לעבודה עם חיוך. זו הדרך שלנו לתת לך, המעסיק, את השירות הטוב ביותר, כי כשיש לך עובדים עם חיוך, היום שלך נראה הרבה יותר טוב. אנחנו בדנאל, עושים הכל כדי להעניק ללקוחותינו את העזרה, הסיוע והשירות הטובים ביותר ולהעניק להם ראש נקי מדאגות, שקט נפשי וחיוך אחד גדול.

דנאל מעניקה שירותים כוללים בכל תחומי משאבי האנוש:
• שירותי גיוס והעסקה.
• שירותי השמה.
• השמת בכירים, הייטק, ביוטק.
• ניהול פרוייקטים – Outsourcing.
• שירותים מתמחים בתחומי סדרנות סחורה, דיילות וקד"מ.

 

למ - קו משווה

אנו מחויבים ליצור הזדמנויות תעסוקה מגוונים המאפשרים לכל מגזרי האוכלוסייה לפרנס את עצמם בכבוד באמצעות סניפי החברה ברחבי הארץ והעולם .
ל.מ. עולם של כח-אדם נוסדה בשנת 1987 ועד מהרה הפכה לחברה מובילה בתחום משאבי האנוש . משך השנים הרחיבה החברה את מגוון שירותיה וכיום היא מספקת פתרונות כח-אדם כוללים ומגוונים למאות לקוחות בכל תחומי המשק.

עובדות ומספרים:
• לחברה 25 סניפים בפריסה ארצית
• אחת מחמשת החברות הגדולות בענף
• 6,000 מועסקים במגוון רחב של מקצועות
• למעלה מ – 1,000 לקוחות עסקיים
• החברה מוסמכת לתקן ISO 9001
• החברה חתומה על הסכם קיבוצי
• לחברה עשרות שנות ניסיון
• למעלה מ- 750 נרשמים בממוצע יומי באתר החברה
• לחברה יכולת לימוד והתאמה לצרכי הלקוח בכל מגזרי המשק

 

מיטב - קו משווה


מיטב 
הוקמה בשנת 1987 בנהריה, ומאז מספקת פתרונות השמה לכל אזור הצפון מנהריה ועד קיסריה.

בשנת 2005 הרחבנו את פעילות החברה ונפתח סניף נוסף בטירת הכרמל המספק שירותים לכל אזור חיפה עד קיסריה כולל אזור העמקים.
בין לקוחותינו נמנים מרבית הארגונים המובילים בצפון, חלקם נעזרים בנו בתור חברת השמה וחלקם משתמשים בשירותי המכון הפסיכוטכני. מרביתם יוצרים שילוב בין השירותים השונים.
יתרונותינו באים לידי ביטוי בשילוב השירותים אותם אנו מציעים, מערכות מידע מתקדמות במיוחד ועובדים מעולים שנבחרו בקפידה רבה.
למיטב למעלה מ- 25 שנות ניסיון ומוניטין, אמינות, הגינות ומקצועיות בכל פעילותנו.

 

קידומים - קו משווהמשרד ההשמה המקצועי ביותר -מענה לצורכי התעסוקה בתעשייה ולדורשי העבודה בישראל. התמחות בצפון הארץ ובדרומה.

קידומים פרסונל בע"מ נוסדה בשנת 1985 בגן התעשייה תפן ונמנית כיום עם המובילות בחברות השמת כח אדם בישראל. החברה עוסקת בגיוס והשמת עובדים בלבד.

כל היועצות והיועצים העובדים בקידומים פרסונל הם מקצוענים שעברו הכשרה ייחודית לתפקידם. בין אם הינך מעסיק או מועמד תוכל לבטוח בכך שתמצא אצלנו יועץ שמבין את צרכיך המיוחדים. המחלקות השונות אצלנו מטפלות בטווח רחב של תפקידים לרבות בתחומים הטכני והמנהלי, במשרות ניהול בכירות, בהיי-טק, שיווק ומכירות.

 

APM - קו משווהחברת אי.פי.אם אגיב פרופשיונאל מנפאוור בע"מ מתמחה בגיוס והשמה איכותית בתחומי ההייטק, חומרה, תוכנה והנדסה, תעשייה ושירותים. חברת APM הוקמה בשנת 1988 ומספקת מאז ועד היום שירותי השמה מגוונים ומשלימים לחברות ישראליות, בינלאומיות וקרנות הון סיכון. במהלך שנות פעילותה השימה חברת APM אלפי עובדים מצליחים ומרוצים בארגונים שונים.

מחפש/ת עבודה? צוות אקדמאי, מקצועי ואדיב יאתר עבורך משרה פוטנציאלית וראוייה, ויסייע לך להשתלב במסלול קריירה אישי, עם אתגר וקידום מקצועי

 

סיביל אנגלית - קו משווה

CivilEng - הפורטל הישראלי להנדסה אזרחית, בנייה וסביבה.

הפורטל הוקם בשנת 2009 – על ידי בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ומהווה שער כניסה לעולמן המופלא של ההנדסה האזרחית, הבנייה והסביבה.

בפורטל תמצאו מידע אודות מוסדות הלימוד השונים, מאמרים מקצועיים ואקדמיים, חשיפת פרוייקטים של סטודנטים, סקר שכר, ראיונות עם אנשי מקצוע ובעלי תפקידים, לוחות דרושים בענפי ההנדסה האזרחית, הבנייה והסביבה, פורום מקצועי, גלרייה ופרוייקטים מהשטח, לוח אירועים וכנסים, חדשות, מעקב אחרי פרוייקטים הנדסיים, פרופיל חברות ועוד.

ייחודו של הפורטל מתבטא בכך שהוא מאפשר להחליף ולשתף מידע בין מועמדים המתעניינים בלימודי הנדסה אזרחית, בנייה וסביבה (ונגזרי הענף), סטודנטים במהלך לימודיהם, בוגרים, סגל הוראה, קולגות ואנשי מקצוע – העוסקים ונושמים מנפלאות ההנדסה.

 

טריו - קו משווההתמחותה של Trio הינה בגיוס ממוקד, השמה, יעוץ ארגוני, ליווי מנהלים בכירים בחברות, ליווי מועמדים ויעוץ קרירה.

חברת Trio דואגת למתן פתרון מושלם לחברות, משלב הייעוץ הראשוני ואיפיון הצרכים הארגוניים, ועד למציאת המועמד המתאים.

מגוון השירותים שניתנים ב- Trio מכסה את כל נושא משאבי האנוש שבארגון:

• ייעוץ ארגוני לחברות מכל סדר גודל, בניית מטריצות ארגוניות ושלדי ארגון
• הדרכת מנהלים בארגון
• נתינת שירותי משאבי אנוש בריטיינר
• אפיון ובניית תיאור תפקיד לגיוס עובדים
• ביצוע גיוס והשמה אפקטיבים
• Head Hunting מקצועי ודיסקרטי
• שירותי משנה לאבחון פסיכולוגי ובדיקות גרפולוגיות​

 

 

אתוסיה - קו משווה

אתוסיה היא חברת השמה להייטק, ביוטק, הנדסה ואיוש בכירים, המתמחה במימוש הפוטנציאל הקושר בין אנשים לארגונים. מיום הקמתה, בשנת 2001, אתוסיה מעניקה שירותי איתור וגיוס עובדים, איוש תפקידי בכירים, מיקור חוץ ותמיכת Outplacement לחברות בינלאומיות ומקומיות מובילות. התפיסה הייחודית על פיה היא פועלת, וההיכרות המקצועית והמעמיקה שלה עם עולמות ההשמה להייטק, ביוטק, הנדסה ושוק ההון, וצורכי השווקים בהם היא מתמחה, הפכו אותה לחברת השמה להייטק המקצועית והמובילה בתחום איוש משרות ופיתוח ארגוני לענפי הייטק, פיננסים, תעשייה וביוטכנולוגיה.

באתוסיה אנחנו יוצרים איתך קשר איכותי וארוך טווח ברמת עומק שלא הכרת, ומלווים אותך לכל אורך הדרך שלך הן במימוש הפוטנציאל, בפיתוח הקריירה שלך ובהעצמתך כמועסק והן בטיפוח והעצמת המשאב האנושי שלך כמעסיק. כך, כשלצדך מקצוענים שחיים אנשים, הכל הופך לאפשרי. ייעודה של אתוסיה הוא להיות החברה המובילה בעולם למתן שירותים בתחום משאבי האנוש, חברה המספקת השראה, מהווה מקור לגילויים ולמחקרים ומקדמת את התחום כולו. מרחיק לכת? נכון. אנחנו מאמינים שרק מי שמכוון רחוק, מגיע רחוק. כך גם לגביך כמחפש עובדים או כמחפש משרה.

לשליחת קורות חיים וקבלת מידע נוסף: 

www.ethosia.co.il    Email ethosia

 

המאגר הגדול - קו משווה

המאגר הגדול הינו אתר דרושים שבו אתם מפרסמים את קורות חייכם והמעסיק הוא זה שמחפש אתכם!

מאות מעסיקים המחפשים עובדים באתר המאגר הגדול נחשפים לקורות החיים.

המאגר הגדול הינו לוח קורות חיים ארצי שמטרתו לחשוף קורות חיים למעסיקים רבים ככל שניתן, באמצעות פרסום, חשיפה לאתר ופעילות יזומה ברשתות חברתיות ועסקיות.
כל זאת מבלי לחשוף את פרטיו האישיים של המועמד עצמו כך שהמעסיק בוחן את קורות החיים על פי הניסיון והקישורים של המועמד בלבד.

כמו כן, מתפרסמות מדי יום, משרות חדשות בלוח הדרושים, באתר המאגר הגדול ניתן גם למצוא מידע על משרות מומלצות, מדריכים לכתיבת קורות חיים וטיפים לחיפוש עבודה.

אז הפסיקו לחפש עבודה תנו למעסיק לחפש אתכם! במאגר הגדול!

פארמה ג'וב - קו משווה

קבוצת פארמה ג'וב

פארמה ג'וב השמה חברת ההשמה הוותיקה והמובילה בישראל, המתמחה בהשמת אקדמאים בעלי תואר ראשון, שני, שלישי ו-Post במדעי החיים, מדעי הטבע, רפואה, רוקחות, סיעוד, הנדסה ומקצועות פארה-רפואיים המעוניינים לעבוד בתעשיית הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, והמכשור הרפואי, בכל מגוון התפקידים.

המכללה הביו-רפואית (The Bio Medical Collegeמעבירה קורסים לאקדמאים במדעי החיים, מדעי הטבע, רפואה, רוקחות, סיעוד, הנדסה ומקצועות פארה-רפואיים המעוניינים להעמיק ולהעשיר את ידיעותיהם ולהשתלב טוב יותר בתעשיית הפארמצבטיקה, הביוטכנולוגיה, והמכשור הרפואי.
קורסים כגון: CRA,, ICH-GCP כתיבת פרוטוקולים, רגולציה של תרופות, מכשור רפואי ותמרוקים,קניין רוחני, כימיה אנליטית, פארמקולוגיה ועוד.

GTO – Global Trial Operations מספקת שירותי מחקרים קליניים, רגולציה, אבטחת איכות,
ניהול רפואי, auditing לחברות פארמה, ביוטכנולוגיה, מכשור רפואי ומרכזים רפואיים בארץ ובעולם.
כל השירותים תחת קורת גג אחת.

טלפון: 08-9524700

מייל:  jobs@pharma-job.co.il

אתר החברה: www.pharma-job.co.il

 

 

BIT - קו משווה

BIT  הינה חברת ההשמה היחידה והמובילה בארץ בתחום האנליטיקה ובסיסי הנתונים.

ל-  BIT ניסיון מקצועי רב בגיוס אנשי DATA כגון Business IntelligenceI, Data Analysts, Data Scientists, מפתחי Big Data, סטטיסטיקאים, DBA's, ועוד.

זהו הבית של מחפשי עבודה ומעסיקים וכאן תקבלו את הטיפול הכי אישי ומקצועי שיש!

 לעמוד המשרות שלנו: http://www.bit-hr.com/

 

 

עוצמה - קו משווהחברת כח אדם והשמה בכירים הייטק עוצמה. 

אנו בקבוצת עוצמה מעניקים עבור החברות את מנעד המקצועות הרחב ביותר, במקום לעבוד עם מספר חברות כח אדם שכל אחת מתמחה בתוחם אחר, בעוצמה קיימות מחלקות נפרדות כמעט לכל תחום החל מ בכירים, הייטק, תעשייה, מ-לואו טק ועובדי ייצור עד נהגים וסדרנים,מחלקה שלמה לתחום המכירות מדיילים ועד מנהלי מכירות משרד, כספים הדרכה ומשאבי אנוש,ביוטכנולוגיה רפואה ופארמה וחממות טכנולוגיות.בנוסף למגוון רחב של מקצועות ותחומים, עוצמה מתמחה בפתרונות איוש גמישים.

אתר החברה:   www.otzma.co.il 

salinaחברת "סלינה-פתרונות משאבי אנוש", מנוהלת ע"י רותי אדלר בעלת תואר ראשון במשאבי אנוש וניסיון בתחום ההשמה קרוב לעשור.

הצוות בחברה הינו בעל ניסיון רב בתחום ההשמה, מכיר היטב את המועמדים וצרכי הלקוחות, דבר המסייע לבחון את ההתאמה של המועמד לבין התפקיד ולארגון אליו הוא מיועד.
התהליך נעשה תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ועל ידי ליווי אישי של המועמדים והלקוחות לאורך כל תהליך הגיוס וההשמה.

"סלינה פתרונות משאבי אנוש" צברה ניסיון רב בגיוס ברשתות חברתיות אשר מרחיב את מאגר המועמדים שלנו ומגיע לאוכלוסייה רחבה מתחומי עיסוק שונים ומגוונים.

תהליך ההשמה כולל:

  • הגדרת המשרה, פירסום מודעת דרושים באתרי דרושים באינטרנט, ברשתות חברתיות ובפנייה יזומה למועמדים.
  • סינון ומיון קפדני של קו"ח בהתאם לדרישות התפקיד.
  • ביצוע ראיון טלפוני מובנה.
  • ביצוע ראיון פרונטלי.
  • העברת חוות דעת מפורטת ללקוח, לגבי מועמדים שנמצאו מתאימים.
  • ביצוע שיחת ממליצים בהתאם לדרישת הלקוח.
  • תיאום יום אבחון בהתאם לדרישת הלקוח.

שירות זה מאפשר איתור מועמדים איכותיים ומבטיח תהליך אבחון מקצועי ומעמיק, המבוסס על ניסיון רב.

אתר החברה:  www.salina-hr.co.il

כתובתינו - בית התאחדות התעשיינים, רחוב המרד 29, ת.ד. 50176, תל אביב, 61501 טלפון - 03-7793133