מרכז קריירה - קו משווה

מרכז קריירה

כדי למצוא משרה טובה-צריך הכנה מצויינת!
מרכז קריירה הוקם עבורך-הסטודנט והאקדמאי הערבי! במעבר לעולם העסקי צריך לדעת את הכללים, להתכונן ולבוא כשווה בין שווים.
מרכז קריירה מעלה בעשרות אחוזים את סיכוייך להתקבל למשרת החלומות שלך. אם לא ניסית איך תצליח?!
מה מחפשים המעסיקים הפוטנציאליים שלך? האם את/ה יודע/ת אילו אפשרויות השוק מציע לך? האם את/ה יודע/ת מה הדרישות שלו? האם/ה את/ה יודע/ת איך לשווק את עצמך בצורה מקצועית ומרשימה?
כדי להכנס לשוק העסקי צריך לדעת לשחק לפי כללי המשחק המקובלים. בשוק זה צריך לדעת מה את/ה רוצה ולהאמין בעצמך. צריך לדעת מה המעסיק רוצה ומצפה לראות בזמן ראיון עבודה.
אנו מודעים לכך שתואר אקדמאי כשלעצמו לעיתים אינו מספיק כדי להתקבל לעבודה הנחשקת, מתוך כך שם לעצמו מרכז קריירה מטרה עיקרית שעניינה שיפור סיכויי השמתם וקליטתם של אקדמאים ערבים בארגונים העסקיים.
מרכז קריירה מציע סדנאות והכשרות: יום מרתון קריירה, קורס קריירה  וליווי אישי. אלו מקנים למשתתפים כלים ומיומנויות שבעזרתם ניתן לשפר את ההתמודדות בתהליכי המיון של החברות המובילות במשק.
יעדים וחזון 
ביסוס המרכז כ"בית קריירה" שמהווה מרכז מומחיות ידע והדרכה, תמיכה, ליווי ומקור גאווה למועמדים אקדמאים וסטודנטים ערבים בתחום הקריירה על מנת:
1. להטמיע תפיסת קריירה
2. לקדם הסיכוי להיות מועמדים שווי הזדמנויות
מרכז קריירה נותן מענה לצרכי אוכלוסיית האקדמאיים הערבים ועובד תוך כדי הכרה מלאה בשונות הקיימת, בייחודיות התרבותית ובצרכים שמאפיינים את האוכלוסייה הערבית במדינה.
המרכז משמש כתובת ובית מקצועי למחפשים את הדרך הנכונה לפיתוח קריירה ולהשגת הצלחה בעולם העסקי.
למרכז קריירה ניתן לפנות בכל שאלה והתלבטות הנוגעות לעתיד המקצועי כבר בשלב בחירת מסלול הלימוד ולכל אורך פיתוח הקריירה המקצועית שלך.
אנשי המקצוע שלנו פרושים מן הצפון עד הדרום ומחכים לפניותיכם על מנת לסייע לכם בתהליך החיפוש והקליטה במקומות העבודה.