נביל אסעד

נביל אסעד - קו משווה

בוגר תואר ראשון בתקשורת, התמחות בתקשורת שיווקית משולבת.

כיום אני מנהל את הפעילות השיווקית של בנק מסד, בנק המורים, במגזר הערבי.

במסגרת תפקידי אני אחראי על  ניהול קו לקוחות, יצירת קשרים עם מנהלי בתי ספר, מפקחים, מנהלי מערכות חינוך, ראשי מעוצות מקומיות ומפקחים בהסתדרות המורים וארגון המורים.

בין היתר אחראי על הפעילות הפרסומית של הבנק באמצעי המדיה לרבות פרסומים תדמיתיים, מכירתיים ויחסי ציבור.

את הקריירה התחלתי בעבודה בחברות פרסום וקידום מכירות. ביניהם בחברת "מגזרים תקשורת שיווקית", כסופרוויזיר ומנהל לקוחות בתחומים שונים: בנקאות, מזון, תקשורת, ביטוח, רשתות שיווק וקמעונאות.

בכל מקום בו עבדתי היחס אלי מצד העמיתים והמנהלים הי מצוין ותמיד העריכו את עבודתי.

טיפים להצלחה ולמציאת עבודה:

  • קודם כל לדעת מה אנחנו רוצים ואז לחפש עבודה בתחום.
  • להיות מעודכנים תמיד באירועים השונים ובהתרחשויות השונות בשוק, אילו חברות עובדות בתחום שאנו רוצים, מה קורה ברמת השטח, ביקוש והיצע.
  • להיות אופטימיים ולא להתייאש: תמיד צריך לנסות ולהמשיך בחיפושי עבודה, להתכונן היטב לראיונות ולהאמין בעצמכם. לי עזרה עמותת קו משווה בחיפושי עבודה, בהכנות לראיונות עבודה ואף כתיבת קורות חיים כולל ליווי לאורך הדרך.
  • מעבר מגורים: כמעט כולנו האקדמיים מעתיקים מקום מגורים בזמן הלימודים האקדמיים, וגם בעבודה, בהרבה תחומים אין ביקוש באזורים מסוימים, אל תפסלו את המעבר למרכז הארץ כדי למצוא עבודה. זה רק יועיל, גם תשפרו את השפה, גם תעבדו בחברות מובילות ותתמקצעו בתחומכם. המעבר שעשיתי למרכז הקנה לי הרבה תכונות חיוביות, אחריות, יוזמה, צורת חשיבה וכו'.
  • התמקדות במטרה,עבודה קשה ומקצוענות:  ככל שנתמקצע יהיה לנו הביטחון העצמי שיקדם אותנו להצלחה.