פארוק איברהים

פארוק איברהים - קו משווה

אני עובד ברשת מגה קמעונאות כמנהל סניף, לאחר שסיימתי בהצטיינות את קורס העתודה הניהולית של הרשת.

לפני כן עבדתי בדואר ישראל וניהלתי את סניף הדואר באבו גוש במשך חמש שנים.

במסגרת תפקידי כמנהל סניף ברשת מגה אני אחראי על תקציב הסניף העומד על עשרות מילוני שקלים בשנה. כמו כן אני אחראי על מערך של 50 עובדים ודואג למתן שירות טוב ללקוח, הנעת עובדים ועמידה ביעדים.

היחס אלי מצד העמיתים והמנהלים הוא פשוט פנטסטי, אני שמח לקום כל בוקר לעבודה מאתגרת ומעניינת.

למדתי במכון לנדר בירושלים שם סיימתי תואר במנהל עסקים במגמת ניהול ושיווק. במכללת הדסה בירושלים למדתי הנדסה תעשייה וניהול במגמת בטיחות וגיהות. בימים אלו אני ממשיך את לימודי לקראת תואר שני במנהל עסקים במכון לנדר.

בחרתי בלימודי מנהל עסקים לאחר התייעצות עם המורים והמשפחה. ניהול ושיווק זה חלק מאופיי ותחום ניהול העובדים ומתן שירות הוא מעניין ורחב ויש ביכולתי להצליח בו.

לאחר  חמש שנים של ניהול סניף בדואר ישראל, ציפיתי שיהיה לי קל מאוד למצוא עבודה. חיפשתי עבודה בכל האמצעים שלחתי מאות קורות חיים אך המציאות "היכתה " על פני – נתקלתי בחוסר השוויוניות במשק וזה כמעט הכניס אותי לדיכאון עד שפניתי לעמותת קו משווה.

בעזרת העמותה ובאמצעות פרסום טור אישי בYnet הצלחתי למצוא עבודה חלומית.

טיפים להצלחה ולמציאת עבודה:

  • הכי חשוב – אמונה וביטחון עצמי, אסור לאבד את האמונה בעצמנו בשום שלב בחיים.
  • חשוב לא פחות – התמדה ועבודה קשה. כל אדם באשר הוא ולא משנה באיזה מעמד הוא נמצא ובאיזה תפקיד חייב להמשיך בעבודה קשה ולהיות נאמן לעבודתו, גם כדי לשמור על מקום העבודה שלו וגם כדי להתקדם בעבודה.
  • הכינו קורות חיים ברורים ומובנים והגיעו מוכנים לראיונות עבודה: הופעה מכובדת ומרשימה, הכינו עצמכם בעזרת סימולציות, הציגו את התכונות החיוביות שלכם ושדרו בטחון עצמי.
  • גשו לכל ראיון עבודה שמזמינים אתכם אליו. אל תוותרו ואל תתייאשו. המשיכו לחפש עבודה בכל מקום, בסוף תמצא העבודה שתתאים לכם.
  • וגם קצת מזל בחיים לא יזיק (-: